Як це робиться

PETRACON®: декоративний печатний (штампований) бетон  

Укладка бетону

Бетон укладається безпосередньо на об’єкті, в опалубку, товщина шару – 10-12 см залежно від інтенсивності руху та ступеня навантаженості конструкції. Оптимальний обсяг заливки за один раз складає 30-40 кв.

У системі PETRACON® використовується бетон спеціальної рецептури з рівномірною градацією заповнювачів та застосуванням пластифікуючої та повітровтягуючої добавок. Пластифікація суміші служить зниження водоцементного співвідношення, що підвищує міцність отвержденного бетону системи PETRACON® на 30-40% проти звичайним бетоном.

 

 

Повітряутворююча добавка додається для захисту бетону від впливу циклів заморожування/відтавання в зимовий час. Збільшення міцності бетонної конструкції на розрив зі зниженням тріщиноутворення проводиться за допомогою вторинного (додаткового) армування поліамідною фіброю.

Після укладання слід розрівнювання суміші з виставленням рівнів та дренажних ухилів, обробка поверхні спеціальним інструментом та загладжування обробленої поверхні.

Нанесення кольорового зміцнювача PETRACON®-I

Зміцнення поверхні починається відразу після зникнення водовідділення.
Барвник (кольоровий ущильнювач) наноситься на поверхню з розрахунку 2,5-3 кг/м2, після чого затирається за допомогою спеціального інструменту. Затирання кольорового ущільнювача дає три ефекти:

  • - фарбування та ущільнення поверхні бетону в пластичному стані;
  • - підвищення міцності поверхні конструкції після затвердіння.

Фарбування. В даний час основна палітра системи PETRACON® містить понад тридцять кольорів і відтінків, при цьому гама постійно поповнюється.

 

Ущільнення. В результаті ущільнення компонентом PETRACON®-I поверхня конструкції стає непроникною для вологи та активних речовин у вигляді нафтопродуктів, солей, лугів та кислот, що потрапляють на поверхню в процесі експлуатації покриття.

Підвищення міцності. Після затвердіння конструкції міцність на стиск її поверхні підвищується на 30-40% порівняно із звичайним бетоном, а стійкість до стирання – у 75 (!) разів.

Обработка поверхности компонентом PETRACON®-II

Перш ніж приступити безпосередньо до нанесення відбитка на поверхню, наноситься патинуючий розділовий агент PETRACON®-II, який виконує три функції:

  • - відокремлення штампуючого інструменту від вологої поверхні пофарбованого та ущільненого бетону;
  • - надання додаткових відтінків остаточному кольору поверхні;
  • - Захист від передчасного випаровування вологи з поверхні свіжозалитого бетону (витримка).

Після обробки роздільним агентом PETRACON®-II ущільнена поверхня заливки набуває додаткових відтінків (патинуючий ефект).

 

Нанесення відбитка

Для надання поверхні конструкції виду натурального каменю вона штампується поліуретановими матрицями, поки бетон перебуває у пластичному стані.

Система PETRACON® включає понад десяток видів відбитку – від сланцю до палубної дошки.

 

Обработка поверхности компонентом PETRACON®-III

Після висихання (від 7 до 30 діб, залежно від атмосферних умов), затверділа поверхня обробляється акриловим герметизуючим просоченням PETRACON®-III, що остаточно закриває пори бетону, що дає додатковий захист від проникнення в конструкцію вологи, нафтопродуктів, солей, лугів та кислот.

 

 

Тел. +38(050) 330 07 57

Понедельник-Пятница 10:00-17:00

 

Комментарии запрещены.