Про технологію

Декоративний бетон

Декоративный штампованиий (печатний) бетон – система мощення Преміум класу!.

Декоративный штампованний (печатний) бетон за системою Petracon™ – це монолітний виріб із цементобетону підвищеної міцності, на який у ще пластичному стані нанесений рельєфний відбиток, що повторює текстуру та форму натурального каменю, цегли, деревини. Завдяки широкому розмаїттю кольорів і рельєфів, технологічності, міцності та демократичній вартості технологія декоративного штампованого бетону є домінуючою на ринку і здатна втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення.

Що таке декоративний бетон системи Petracon™?

 • 1. Висока зносостійкість поверхні.
 • 2. Морозостійкість.
 • 3. Висока протиударна міцність.
 • 4. Непроникність для вологи, нафтопродуктів та агресивних середовищ.
 • 5. Відсутність пилоутворення.
 • 6.Стійкість до ультрафіолету.
 • 7. Мінімальний догляд.
 • Базова палітра наших матеріалів має понад 40 кольорів, при цьому різноманітність відтінків дає практично необмежені можливості. Поєднання краси натурального каменю та високих характеристик міцності монолітного бетону з хімічно укріпленою поверхнею робить цю технологію незамінною для декоративних бетонних покриттів і промислових підлог.

  Поверхня бетону, оброблена за системою Petracon™, повністю стійка до впливу агресивних середовищ, масел і розчинників, що особливо важливо на промислових підприємствах та в місцях скупчення автотранспорту (автозаправні станції, стоянки автомобілів, ремонтні майстерні тощо), при цьому в системі використовуються матеріали, що не шкодять здоров’ю та навколишньому середовищу як під час виробничого процесу, так і при експлуатації покриття.

  Технологія

  Система мощення Petracon™ складається із комплексу технологічних операцій та набору матеріалів виробництва фабрики Petracon™.

  Основні етапи процесу:

  1. Укладання бетону, приготовленого за спеціально розробленою рецептурою.
  2. Забарвлення та зміцнення поверхні кольоровим ущільнювачем Petracon™-I.
  3. Обробка ущільненої поверхні компонентом Petracon™-II (тальк, реліз) з наступним нанесенням відбитка – для декоративних покриттів.
  4. Нанесення захисного покриття (просочення, лакування) Petracon™-III.

  Порівняльні характеристики:

  Загальні переваги

  У порівнянні з традиційними дорожніми покриттями декоративний печатний (штампований) бетон має явні переваги, виражені в покращеній морозостійкості, вологостійкості, стійкості до ультрафіолету, нафтопродуктів, агресивних середовищ.

  Наприклад:

  - «традиційні» покриття мають вологопроникні шви, при цьому в морозну погоду вода, що накопичилася під ними, при замерзанні розширюється в обсязі, що призводить до деформацій;

  - у теплу пору року виникають проблеми, пов’язані з проростанням бур’янів крізь шви, які, зрозуміло, також несприятливо впливають на міцність покриття;

  Все це зменшує термін служби традиційних покриттів і згодом ставить Вас перед необхідністю виконання ремонтних робіт, а. найчастіше і повної обробки покриття.

  Декоративний печатний (штампований) бетон, будучи монолітною конструкцією, що має лише герметизовані технологічні шви, позбавлений перерахованих вище недоліків.

  Переваги нашої системи

  Ціна Низька порівняно з імпортованими матеріалами ціна
  Клімат Матеріали системи Petracon™ розроблялися під наші, Українськикліматичні умови
  Доступність Ми виготовляємо продукт, максимум, протягом тижня після отримання замовлення
  Якість Усі матеріали системи складаються з інгредієнтів найвищої якості, які пройшли випробування та атестацію в державних органах сертифікації.

  Наші матеріали, неодноразово протестовані в лабораторних та польових умовах, показали результати, які не поступаються, а за деякими показниками й переважають закордонні аналоги.

   

  Комментарии запрещены.